Apie Uzsidirbu.lt

Nusprendėte imtis savarankiškos komercinės veiklos ir savo pačių pastangomis užsidirbti papildomų pajamų? Individuali veikla arba verslo liudijimas (atsižvelgiant į jūsų planuojamą vykdyti veiklą) yra pats geriausias pasirinkimas ne tik laisvai samdomiems darbuotojams, bet ir žmonėms, žengiantiems pirmuosius žingsnius nuosavo verslo kūrimo link.

Kiekvienas asmuo turi žinoti, kad visos komercinės veiklos, kurios mums generuoja pajamas, turi būti įteisintos. Vieni registruoja juridinius asmenis (Individualias įmones, Uždarąsias akcines bendroves, Mažąsias bendrijas ir kt.), kiti dirba turėdami verslo liudijimą, o treti pasirenka individualios veiklos pažymą ir taip įteisina savo veiklą.

Vis dažniau internete yra aptinkama netikslios ir labai neaiškiai pateikiamos informacijos, todėl nemažai žmonių yra suklaidinami. Atminkite, jei jūs vykdote veiklą, kuri jums atneša finansinę naudą, privalote įteisinti veiklą ir mokėti mokesčius.

Egzistuoja daugybė skirtingų komercinės veiklos vykdymo būdų. Galite įsteigti tiek vieną iš minėtų juridinių asmenų, tiek pasirinkti paprastesnes veiklos formas, pvz., individualios veiklos pažymą arba verslo liudijimą. Verta paminėti, kad dažniausias smulkiųjų verslininkų pasirinkimas yra individualios veiklos pažyma, kurios įregistravimas visiškai nieko nekainuoja – mokesčiai mokami tik nuo uždirbtų pajamų, kurias gaunate vykdydami komercinę veiklą.

Uzisdirbu.lt tinklalapyje pateiksime jums kuo tikslesnę ir išsamesnę informaciją apie savarankiškos komercinės veiklos pradėjimą, vykdymo būdus, veiklos formas, mokesčių mokėjimo tvarką ir daugybę įvairių patarimų, kurie padės lengviau žengti pirmuosius žingsnius į tikrąjį verslo pasaulį.